Agencja pracy dla Ukraińców
Praca, Usługi

Agencja pracy dla Ukraińców

Agencja pracy dla Ukraińców: jesteśmy licencjonowaną agencją pracy, współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi pracodawcami, którzy są gotowi odpowiednio docenić pracę obcokrajowców. Praca z klientami odbywa się zgodnie z wcześniej sporządzoną umową, przygotowujemy wszystkie dokumenty do zatrudnienia. Jeśli jesteś dobrym specjalistą, możesz liczyć na ulubioną pracę i dalszy rozwój zawodowy. Gwarantujemy wsparcie informacyjne przez cały okres pobytu w Polsce. Jeśli nie masz doświadczenia, nasi specjaliści z pewnością dobiorą odpowiednią ofertę, specjalnie dla Ciebie wszystkie wakaty dobierane są indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań klienta.

Usługi agencji pracy dla Ukraińców

W zakresie usług naszej agencji pracy dla Ukraińców otrzymasz wszechstronne wsparcie informacyjne a także:

 • Odpowiedni dobór wakatu, zapoznanie się z jego cechami, informowanie o statusie pracodawcy na polskim rynku pracy.
 • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami.
 • Rzetelne informacje o warunkach pracy i życia: zakres obowiązków zawodowych, realne zarobki, ilość godzin pracy, konieczność pracy w nocy, koszty wyżywienia i zakwaterowania.
 • Pomoc w zebraniu pełnego pakietu dokumentów potrzebnych do uzyskania wizy, pozwolenia na pracę i możliwości zatrudnienia.
 • Pomoc w podpisaniu umowy o pracę z polskim pracodawcą i weryfikacji jej autentyczności.
 • Pomoc w dalszym uzyskaniu stałego pobytu w Polsce.
 • Aktywne i bezproblemowe wsparcie dla uchodźców z Ukrainy, którzy chcą podjąć pracę w Polsce.

Praca w Polsce, trochę szczegółów od agencji pracy dla Ukraińców

Dlaczego warto zdecydować się na pracę w Polsce?

 • Prosta procedura zatrudnienia. W przeciwieństwie do większości innych krajów polskie firmy są zainteresowane pracownikami z Ukrainy. W kraju jest stały odpływ siły roboczej do Europy Zachodniej, w wyniku czego powstaje niedobór pracowników, który trzeba ciągle uzupełniać.
 • Dla Ukraińców obowiązuje uproszczona procedura uzyskania polskiej wizy pracowniczej: nie jest wymagana znajomość języka, specjalizacja ani doświadczenie zawodowe. Dzięki temu Ukraińcy mogą szybciej otrzymać pracę.

Nasza agencja pracy dla Ukraińców potwierdza, że Polska to wybór większości Ukraińców, ponieważ jesteśmy jednym z najbardziej otwartych krajów dla pracowników z tego kraju. Dla porównania inne kraje europejskie są zainteresowane konkretnymi wąskimi kategoriami specjalistów. Na przykład tylko specjaliści IT będą mogli podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, po przejściu złożonej procedury zatrudnienia, potwierdzeniu ich specjalizacji i uzyskaniu wizy pracowniczej. W Polsce zawsze można znaleźć zarówno pracę tymczasową, jak i stałą. Oferty pracy są otwarte dla kobiet, studentów, par i pracowników sezonowych. Minimalny okres umowy wynosi zwykle trzy miesiące lub dłużej.

Jeśli potrzebujesz stabilnej i oficjalnej pracy w Polsce, skontaktuj się z nami, a nie pożałujesz tej decyzji! Szybko zakończymy naszą pracę i weźmiemy pod uwagę Twoją opinię. Powierz poszukiwanie legalnej pracy w Polsce profesjonalistom! Droga do sukcesu zaczyna się od umiejętności podejmowania właściwych decyzji, pamiętaj o tym. Nie trać cennego czasu i skontaktuj się z naszą agencją pracy dla Ukraińców w celu uzyskania wykwalifikowanej pomocy, na pewno znajdziemy wakat, którego szukasz! Świadczone przez nas usługi wykonujemy na wysokim poziomie, ponieważ ważne jest dla nas zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

Polecamy najlepsze agencje:

Agencja pracy dla Ukraińców oferuje dobre warunki zatrudnienia

Agencja pracy dla Ukraińców
Agencja pracy dla Ukraińców

Dla wielu Ukraińców Polska jest swego rodzaju trampoliną do rozpoczęcia nowego życia, okazją do zarobienia więcej, zdobycia nowych doświadczeń, nauczenia się czegoś nowego od europejskich kolegów. Ale jeśli jedni wyjeżdżają za granicę za krótkoterminowe sezonowe zarobki, inni szukają długoterminowych projektów z możliwością oficjalnej pracy i legalnego pobytu w Polsce na stałe. I w obu przypadkach przed Ukraińcami otwierają się dobre możliwości.

Potrzebujący pracy Ukraińcy wybierają różne miasta w naszym kraju z kilku powodów, w tym bliskości geograficznej. Dla wielu duże znaczenie ma również podobieństwo językowe, co znacznie ułatwia komunikację. Ale co najważniejsze, Polska jest krajem o dobrze rozwiniętej gospodarce i rozbudowanym rynku pracy, a to znacznie zwiększa szanse na szybkie znalezienie dobrze płatnej pracy. Ponadto polskie prawo zapewnia cudzoziemcom możliwość legalizacji i uzyskania pełnego ubezpieczenia społecznego, w tym ubezpieczenia zdrowotnego.

Jak szukać pracy za granicą – agencja pracy dla Ukraińców?

Do poszukiwania wolnych miejsc pracy za granicą można wykorzystać różne metody. Na przykład wielu Ukraińców szuka pracy w Polsce, przeszukując Internet w poszukiwaniu ofert pracy w dużych miastach. Niektórzy mieszkańcy Ukrainy są zadowoleni z krótkoterminowych sezonowych zarobków bez oficjalnego zatrudnienia, gdzie czeka na nich bezpośredni pracodawca, tylko na lato, często znajdując wakaty z polecenia znajomych. Ostatnio coraz więcej osób odwiedza specjalistyczne strony internetowe i zgłasza się do naszej agencji pracy dla Ukraińców w poszukiwaniu legalnej pracy w Polsce.

Współpraca z agencją pracy dla Ukraińców daje wiele korzyści, a są to:

   • Szeroki zakres aktualnych wakatów.
   • Oficjalna praca kontraktowa.
   • Otrzymanie miejsca zamieszkania.

Nasi klienci mogą być absolutnie spokojni o legalność i bezpieczeństwo współpracy z nami. Oferujemy tylko sprawdzone wakaty, w tym te na sezonowe prace w niepełnym wymiarze godzin. Zwracamy również uwagę na fakt, że nie współpracujemy z pośrednikami. A to jest dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla naszych klientów. W naszej agencji pracy dla Ukraińców znajdziesz również wykwalifikowaną pomoc specjalistów, którzy pomogą przygotować dokumenty, a także odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące niuansów zatrudnienia. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy! Posiadamy duże doświadczenie w procesie rekrutacji.