Telewizor Samsung QE65Q95TATXXH QLED - wyraziste kolory, ciekawy design i funkcjonalność
Technologie, Wnętrze

Telewizor Samsung QE65Q95TATXXH QLED – wyraziste kolory, ciekawy design i funkcjonalność

Telewizor Samsung QE65Q95TATXXH QLED – wyraziste kolory, ciekawy design i funkcjonalność – osobliwością nowoczesnej elektroniki jest to, że zostaje ona uznana za przestarzałą znacznie wcześniej niż rozwija swoje zasoby. Nawet, jeśli stosunkowo niedawno wybrało się telewizor, nie jest faktem, że te same kryteria będą nadal aktualne. Obecnie w naszej ofercie znajduje się, tak szeroka gama modeli telewizorów, że z dowolnej kategorii cenowej można wybrać kilka podobnych urządzeń.

Najpierw należy znać poszukiwane parametry, jest to proste i zrozumiałe nawet dla tych, którzy od lat nie myśleli o wyborze telewizora. Pomoże to zmniejszyć krąg poszukiwań do kilkunastu modeli. Sprzedawane w naszym sklepie telewizory są innowacyjne we wszystkich dziedzinach, stają się centralnym elementem obecnego stylu życia. To znacznie więcej niż zwykły ekran, takie telewizor to okno na świat, źródło rozrywki, a także integralna część wnętrza. Właśnie, dlatego Samsung aktualizuje osiągane wrażenia telewizyjne w trzech głównych obszarach: jakość obrazu, dźwięk i wygląd.

Telewizor Samsung QE65Q95TATXXH QLED

W naszej ofercie znajduje się telewizor Samsung QE65Q95TATXXH QLED, dzięki któremu można podziwiać oglądany obraz pod każdym kątem. Nie ma znaczenia miejsce, z jakiego obserwowany jest ekran, ponieważ patrząc z boku widać pełny obraz. Ten model telewizora został wyposażony w technologię OTS, która zapewnia dynamiczny dźwięk a gwarantują to wysokiej jakości głośniki przeznaczone do niskich i wysokich dźwięków 3D zapewniające ekscytujące wrażenia.

Niesamowite efekty telewizji 3D to wysokiej jakości obraz i kino w domu. Dzięki innowacjom możliwe jest teraz oglądanie zarówno programów sportowych, filmów, jak i ulubionych transmisji w niezwykłym formacie. Decydując się na wybór tego modelu telewizora będzie można cieszyć się dostrzeganiem każdego szczegółu w pięknych odcieniach, które nabierają wyrazu, dzięki głębokiemu kontrastowi.

Szybkie mapowanie tonów HDR10 + zmienia kolor oraz kontrast pomiędzy pojawiającymi się scenami, co daje możliwość zauważenia nawet maleńkiego elementu. HDR to wysoki zakres dynamiki. Jeśli telewizor jest HDR, oznacza to, że jest w stanie wyświetlić więcej odcieni w połączeniu z lepszą jasnością i kontrastem, czyli uczynić obraz bardziej realistycznym. Ciemne obszary obrazu stają się jeszcze ciemniejsze, a jasne obszary jeszcze jaśniejsze.

Najważniejsze dane techniczne telewizora Samsung QE65Q95TATXXH QLED

  • Rozdzielczość 4K UHD to aż 3840 na 2160 pikseli
  • System smart TV – czytelny i prosty interfejs, łatwy dostęp np. do: HBO GO, Netflix
  • Funkcja WiFi – można przyłączyć telewizor do domowej sieci bezprzewodowej
  • 4 złącza HDMI
  • Port USB – zapewnia możliwość nagrywania.

Samsung QE65Q95TATXXH QLED to bogactwo kolorów

Technologia Quantum tworzy realistyczne obrazy, kolory doskonale oddają oglądane szczegóły, wyglądające jak w rzeczywistości. Nowatorska technologia kropek kwantowych w telewizorze QLED formuje żywe barwy ciemne i jasne w scenach przy 100% głośności. Ostrość obrazu jest cały czas na najwyższym poziomie, Samsung potęguje efekt zanurzenia z ramą omal niewidoczną, co oglądającemu zapewni osiągnięcie idealnych wrażeń filmowych, które uzyskuje się przede wszystkim dzięki wysokim szczegółom i obrazom w połączeniu z dużym ekranem. Po obejrzeniu filmu, kiedy wszystko można zobaczyć w najdrobniejszych szczegółach (na przykład fakturę skóry lub sierści zwierzęcej), trudno jest już zdecydować się na inny model telewizora. Taka jakość obrazu zapewnia imponujące wciągające wrażenia podczas oglądania meczów sportowych.

Technologia ekranów QLED

Telewizor Samsung QE65Q95TATXXH QLED - wyraziste kolory, ciekawy design i funkcjonalnośćEkrany QLED to zasadniczo ulepszony typ ekranów LCD. Między warstwę z kryształami LC i podświetleniem dodaje się warstwę pośrednią z kropkami kwantowymi. W zależności od wielkości kropek kwantowych (nanokryształów) pod wpływem diod LED zapewnione jest świecenie w danym kolorze, co daje możliwość osiągnięcia czystszych barw głównych to znaczy: zielony, czerwony, niebieski. Z konstrukcji matrycy usunięto filtry światła, co poprawia dokładność wyświetlania kolorów w innych typach wyświetlaczy LED, ale tym samym zmniejsza się jasność obrazu i nasycenie kolorów. W wyniku minimalnych zniekształceń struktury światła uzyskuje się bardzo dokładne odwzorowanie kolorów i dużą szczegółowość w najciemniejszych lub najjaśniejszych częściach obrazu. Matryce QLED potrafią szczegółowo odwzorowywać obrazy świetlne.

Dlaczego Samsung to doskonały wybór?

Oferujemy doskonały telewizor firmy Samsung, który daje możliwość cieszenia się wyrazistymi kolorami ze wspaniałym kontrastem w czasie oglądania. Zastosowana technologia powoduje, że obraz Q95T prezentuje się doskonale z każdej perspektywy, nie ma znaczenia, w którym miejscu znajduje się użytkownik. Telewizor wyposażony w innowacyjne funkcje które pozwalają na idealnie dostosowanie się ekranu do panujących warunków oświetleniowych w danym otoczeniu. Wyrazisty design telewizora marki Samsung wzbogacają funkcjonalne sposoby zrządzania przewodami, to oznacza, że posiadane urządzenia zewnętrzne można podłączyć do Q95T bez konieczności uciążliwego okablowania. Wystarczy jeden pilot, aby w jednym miejscu uzyskać wszystkie pożądane treści Ten element posiada zdalne sterowanie, dzięki czemu można mieć pełną kontrolę i sprawnie przeglądać treści z dekodera do konsoli gier, telewizji na żywo i aplikacji.